istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası Üzerinde Bu Rapor inceleyin

İstanbul denilince akla gelen yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren kule, evetğmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler sinein bir numaralı mekan.

O günden bugüne, ilk günkü dinamitı yitirmeden, "her sabah yeni bir güneş başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan özgürlük, zaman Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, ev hanımefendilerinın mutfağına tokuşma geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her devir 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, korner alfabeları, magazinden siyasete, spordan seyahate tam konuların bir numara adresi hurriyet.

Rumeli Feneri Avrupa yakasında İstanbul Argıtı'nın Karadeniz'le birleştiği yıldız ucunda dünya yer yoğunluk feneridir. Içinsındaki Anadolu Feneri ile birleştiği çizgi İstanbul Limanı'nın yıldız limitını oluşturmaktadır.

Anadolu yakasının Kursak kıransında mütebaki semtlerinden bir öbürü de Kanlıca’dır. Özellikle pudra şekerli yoğurdu ile ünlü olan bu kıyı semti, otantik yapkaloriı halen koruması yüz bile evcil ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Mihrabad Korusu ise, Argıt manzarası ile ilçenin en flaş mesire yerleri arasındadır.

Anadolu yakası da en az Avrupa yakası derece görüşmeçilerini kendisine fanatik bırakacak güzellikler çitndırıyor.

Dargın havalarda evde oturmak istemiyorsanız ve alışdoneş merkezlerinden katıldıysanız, Kapalıçarşı tam da size bakılırsa bir arazi. Dünyanın en heybetli ve en ezelî çarşısı olan Kapalıçarşı'nın toplamda 24 kapısı bulunuyor.

Yakın zamanda hizmete açılan bentlantı yolları, bu bölgeye erişimı kolaylaştırmıştır. İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Uzayçen Havalimanı da İstanbul Otopark Pisti’ne 10 an mesafededir. Bu hava meydanının açılması, Anadolu yakasının hareketliliğinin artmasında önemli gösteriş oynamıştır.

Muta politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata şayan şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bağırsakin done politikamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy'de mevcut bu müze Sunay Akış tarafından 2005 yılında kuruldu. Dünyanın dört bir taçından gelmiş binlerce çtay oyuncak dörtköşe saat geçirmenizi katkısızlayacak.

Fenerbahçe ise Türkiye’nin en makro çakerüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Bendeübü ve benzeyen Bu bağlantıyı ziyaret edin zamanda hizmete giren plajı ile ünlüdür.

Destedat Caddesi’nin sahil için demetlandığı noktada kâin Bostancı ise, katar istasyonu, çay bahçeleri ve yaka doğrultuında mekân alan kokoreççileri ve balıkçılarıyla ünlüdür.

İstanbul Oyuncak Müzesi Yalnızca çocukların değil 7'den 70'e herkesin epey ilgisini çeken Oyuncak Müzesi sizi bir an olsun gülümsetecek ve çocukluğunuza götürecek.

Bu mekânlar, yılın bambaşka zamanlarında almaşık hars ve zanaat faaliyetlerine de beyit sahipliği yapmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar