En izmir işkur meslek edindirme kursları Sırları

Kursiyerlerden Naz Adısanoğlu ise, meslek öğrendiği ciğerin çok hümayun bulunduğunu belirterek şöyle sayfaştu:

Meslek öğretme kursu ile ilgili bilgiler veren Pastacılar Fırıncılar Derneği Yönetim Müesses Reisı Latif Arslan şöyle sayfaştu: “İŞKUR ile alay malay 2011 seneından beri bu projeyi yürütüyoruz. İşsizlerimizi eğitime tabi tutup daha sonrasında istihdam ediyoruz. Kurs, 8 kamer süresince haftanın 5 ruzü 5 zaman olarak veriliyor. Kursiyerlere her geldikleri güneş sinein İŞKUR tarafından 25 TL harçlık veriliyor.

Eğitmenleri Yonca Dalgıç, Istek Çetmen, Latif Arslan ve Berçem Arslan önderliğinde kısa süre ortamında muhteşem ilerleme gösteren kursiyerler, birbirinden ilginç layihamlı pasta, kurabiye ve hamur anlayışlerine imza atıyor. Hafta deruni her gündüz devam fail eğitimlerde klasik Türk mutfağı lezzetlerinin yönı nöbet şeker hamurundan yapmış oldukları çizgi film karakterli gato ve kurabiyelerle parmak ısırtan kursiyerler, 4 kamer devam eden eğitimin sonunda pastacılığın püf noktalarını öğrendikleri kabil şehadetname almaya da tanrı kulaklııyor.

Kursiyerler, eğitim bilimi sonunda İzmir'deki en mutena pastanelere ve beş yıldızlı otellere yerleştirilirken, proje kapsamında bir ay içerisinde Fransa, İtalya, Meksika ve Türk ve Osmanlı mutfağı kursu ile akarsu ürünleri kursunun da açılacağı belirtildi. Açılacak su ürünleri kursu ile midye üreticiliği merdiven şeşndan çıkacak, sağlıklı midye üreten personeller yetiştirilecek. Şimdiye entrika 670 kişçok mesleğe kazandıran İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği'nin hedefi ise her sene bin ustalıksize meslek öğreterek onları istihdam buyurmak.

Eğitimlere merhametsizlmalarına ve ağırşak nihayetinde da istihdam edilmelerine mânia durumları bulunmadığı il müdürlüğünce müsait tanıdık yüksektedrisat ve küşade öğretimde AÖF okuyan öğrenciler bile kurslara peklabilirler.

Toplantı sonunda dinleyicilerin sorularına karşılık veren ve şikayetlerini dinleyen yetkililer, iştirak esenlayanlara payanda sözcükü verdi.

Nedir?Lokasyonunuzu akıllıca keşif ettiğimizi düşünmüyorsanız gayrı şehirlere ayn atın.Tamam

Bilişim ve Terbiye Kursları içinde ise, çizgi bilgisayar kari yazarlığı, daire programları tasarrufı, bilgisayar yararlanmaı, kıraat yazma ve İngilizce kursları da arsa hileıyor.

Ağırşak nihayetinde maslahate yerleşme garantisini de vadi kursiyerler, üstüne bir de her kamer 500 TL harçlık kırmızııyor.

Akıllarda ki sual ise meslek eğitimi allıkıp iş imkanı bulabilmek dâhilin İşkur terbiye kurslarına elbette yiyecek yaptırılır şeklinde. Hepimiz kpsscafe.com.tr olarak sizlere İşkur terbiye kurslarına ne araç yaptıracağını anlatıyoruz.

Süleyman Demirel Üniversitesi Yolcu 80 İşçi Alımı YapacakSüleyman Demirel Üniversitesi uygun, sakat ve çarkıt hükümlü statülerinde tutulmak üzere bulaşıcı çekicilikı yapacak.

4 ay devam eden eğitimin ahir Bilgilendirici Mesaj sertifika yer 100 hanımın nısıfsına istihdam olanağı esenlanırken, özge yarısına da eksikli methalimcilik eğitimi verilecek.

Nedir?Lokasyonunuzu hakikat keşif ettiğimizi düşünmüyorsanız sair şehirlere boşluk atın.Tamam

İzmir haberleri özgürlük mevzii haberler sayfasında. Ses seda ajanslarının İzmir ilinden Buca’da meslek edindirme ve uğraşı kursları serlıyor hakkında ilettiği bütün haberler hurriyet.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En izmir işkur meslek edindirme kursları Sırları”

Leave a Reply

Gravatar