Detaylar, Kurgu ve nasıl hipnoz yapılır

Hipnoz ile tevellüt yönteminde; mader talibinın hissettiği stres, öğrenilmiş mevlit korkuları ve acı sendromu ortadan kaldırılarak tüm doğum sürecini sükûnet ve gailesiz geçirmesi sağlanır. Ana namzetı bu süreçte hipnotik durumda aldığı dürüst telkinlerle veladet konusundaki bütün tasalarından arındırılır.

Eskiden insanoğlu hipnoz ve benzeri şekilleri bilmeden bile olsa kullanmışlardır. Hipnozun ilk olarak kullanıldığını gösteren belgelere çarkıt Yunanlılarda rastlanmıştır.

Sigarayı bırakma: Önceden hiç sigarayı bırakmaya teşebbüs etmediyseniz telaşlı olmayın. Bu konuda onlarca kez bırakıp ancak yine mebdeladıysanız bir de hipnozu deneyebilirsiniz.

Onu "hipnotik merdivenlerden" aşağı indir. Bu yol bir tür derin trans hâline ne yetişmek muhtevain hipnoterapistler ve kendi kendine hipnoz uygulayanlar aracılığıyla kullanılır. Partnerinden kendini har, sakin bir odadaki yüksek bir merdivenin başlangıcında hayal etmesini iste. Aşağı selim indikçe anbean henüz bir küme gevşediğini hissedecek. Her aşamaı onu kendi zihninin derinliklerine götürecek.

Katılımcıya hipnozdan ne beklemesi gerektiğini anlat. Biraşırı kişinin hipnozla alakadar televizyondan ve filmlerden edindiği uçuk ve yanlış fikirleri vardır. Gerçekte hipnoz kişinin dimağaltındaki sorunlarla müteallik netlik kazanmasına bağış fail bir gevşeme tekniğidir.

Örneğin zayıflama: Perhiz ve egzersizler makul bir ölçüye gelmenizi esenlıyor. Ancak kilogram verdiğinize güvenli olunca Bu bağlantıyı ziyaret edin tekrardan ziftlenmek yemeye kalkmak istiyorsunuz.  İşte hipnoz burada devreye giriyor ve şuuraltında yeni yiyecek hileışkanlığını benimsemeyi esenlıyor.

Aynı ortamdasınız. Çdüzenışma odanızda bu kez sigara derunmediğiniz amma icap hayat gerekse kişisel kalitenizin çok değişiklaşmış halini seyredin. Odanıza giren sizinle bildirişim halinde olan insanlara davranışınız bile değustalıkmiş. Bir mesafe odanıza giren ve size sigara ağırlama eden bir arkadaşınızın bu isteğini art çevirdiğinizi zihninizde görün.

Bu ilişkiyı kullanırken bu sitenin servis ve bağırsakeriklerine mutabık hazırlanmış Cookie kullanmaını onaylama ettiğinizi varsayacağız.  Henüz bir küme bili için OK

Şimdi seans açın, her yorumda isim ve e.kol tahrir zahmetinden kurtulun. Oturum beğenmek bağırsakin bir hesabınız yoksa, tesis etmek dâhilin buraya tıklayın Değerlendirme yazarak Milli Ceride Topluluk Kuralları’nı akseptans etmiş bulunuyor ve yorumunuzla dayalı vasıtasız veya dolaylı tüm sorumluluğu bir numara başınıza üstleniyorsunuz. Makalelan yorumlardan Milli Gazete tek şekilde mesul tutulamaz

Hipnoz sadece zihinsel yetilerini henüz vergili kullanabilmen ciğerin odaklanmana ve bilincindeki bu bileğsorunimleri teşhismlamana yardımcı olmanın bir yoludur.

Hipnozun doğbeyını anlamak şimdiki bilim kaynaklarımızla olanaksız. Bu nedenle nasıl bir şey olduğunu belki söyleyebiliriz. şuurlu kafa bir anlamda devre dışı buzakılarak zihni es geçerek zihinaltı zihninize telkinler yerleştirmektir.

Essah benliğimizle zihnimizde yararlı diyemediğimiz hiçbir davranışımızı değsoruntiremeyiz. Her dü davranışın bizde hakiki anlamda yaşattığı ve çağrıştırdığı duyguları evetşamadan bunları sorgulayamayız.

Partnerinin bir küme devingen olmadığından güvenli ol. Yorgun olması gerekmez ama çıldırmış gibi olmasın yeter.

Sessiz, fariğ bir oda seç. Iştirakçinın kendini güvende ve dikkatini dağıtan şeylerden uzakta hissetmesi gerekir. Sadece loş bir ışık olmalı ve oda aydınlık olmalıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve nasıl hipnoz yapılır”

Leave a Reply

Gravatar